کاربر میهمان ( ورود ) | ثبت‌‌نام میهمان  | راهنما  دوشنبه، ۲۵ تیر‌‌ماه ۱۴۰۳ | Monday, July 15, 2024
 
 
سامانه ثبت‌ نام مدیریت آموزشی مربیان مدارک آزمون مطالب
 

درباره آموزشگاه رانندگی هنگام

آموزشگاه رانندگی هنگام مجری طرح آموزش و آزمایش مهارت رانندگی و تحت نظارت پلیس راهنمایی و رانندگی در اوایل سال ۱۳۸۲ با همت شهید حاج احمد سوداگر با هدف آموزش و آزمایش اصولی رانندگی به متقاضیان گواهینامه تاسیس گردید.

این آموزشگاه با در نظر گرفتن دو طبقه فضای ۹۰ متری برای امور اداری شامل طبقه اول : ثبت نام، برنامه شهر، کاردکس و در طبقه دوم کلاس آموزش تئوری و سالن آزمایش آیین نامه و همچنین اختصاص پارکینگ اختصاصی جهت پارک خودرو مربیان به مساحت ۲۰۰ متر مربع در محل فعلی به نشانی میدان رسالت خیابان هنگام بین شهرداری منطقه ۴،نرسیده به شرکت واحد اتوبوسرانی نبش خیابان بهار ۱ پلاک ۱۵۸ راه اندازی گردیده است.

نظر به سابقه تاسیس و حسن اعتماد و صلاحدید راهنمایی رانندگی این آموزشگاه معین برخی از آموزشگاه های رانندگی در شرق تهران شناخته شده است و تلاش نموده است با در نظر گرفتن قوانین راهنمایی و رانندگی و دستورالعملها و بخشنامه های ابلاغی به حقوق دیگران احترام بگذارد.

موسس آموزشگاه رانندگی هنگام معتقد است که مهمترین روش بالا بردن شخصیت افراد یادگیری است و عزیزانی که به آموزش و آموختن اهمیت میدهند و از سخت گیری نمی هراسند و باور دارند که سخت گیری باعث خوب یادگیری آنهاست.

معتقدیم که مردم فهیم هزینه می‌کنند پس باید خوب یاد بگیرند تا سرمایه آنها هدر نرود.

در حال حاضر تعداد ۲۸ مربی مجرب، کارآزموده وشریف در حال آموزش به هنرجویان و متقاضیان گواهینامه رانندگی می‌باشند و بین ۸ تا ۲۵ سال سابقه کار را در سوابق خود دارند و تلاش می نماید با دقت و سرعت عمل رانندگی درون شهری و برون شهری را در تمامی شرایط سخت و با اصولی ترین روش به شما آموزش دهد.

میانگین سن خودرو های آموزشی مربیان سه سال بوده و از ساعات آموزشی متنوع جهت آموزش آیین نامه و عملی شهر برخوردار است.

در سال ۱۳۸۴ اولین آموزشگاهی بود که به طرح هوشمند آموزشگاه های رانندگی پیوست و موفق گردید جهت تسهیل در امور هنرجویان شرایط لازم جهت سیستمی کردن فرایند ثبت نام تا صدور گواهینامه را برنامه ریزی نماید.

فرایندهای اطلاع رسانی برنامه های آموزشی مربیان و هنرجویان نیز با راه اندازی سیستم ارسال پیامک صورت می گیرد .

در سال ۱۳۹۳ آموزشگاه رانندگی هنگام موفق به راه اندازی سایت به نشانی www.hengam.info گردیده است و ارائه آخرین اخبار و اطلاعات آموزشی جهت آشنایی هر چه بیشتر با محیط آموزشگاه ، ساعت های کلاس آموزشی و شناخت سوابق مربیان و آشنایی با شرایط و مدارک ثبت نام را با دسترسی آسان سهولت بخشیده و از ویژگی های این سایت ارائه مطالب تخصصی و کمک آموزشی از نحوه صحیح رانندگی در تمامی شرایط بوده که ارائه مطالب به هنرجویان و متقاضیان کمک می نماید که پس از دریافت گواهینامه رانندگی ایمن تری را تجربه کنند. در ادامه روند کاری این مرکز آموزشی که یکی از اعضای کانون آموزش رانندگی کشور می باشد مورد بازسازی مجدد و تغییر دکوراسیون قرار گرفت و سالن آموزشی خود را مجهز به صندلی های مبله و برد آموزشی هوشمند نمود.

از سال ۱۳۹۲ برنامه‌ریزی و ارتقاء ادامه روند خدمت به متقاضیان دریافت گواهینامه بصورت ویژه ادامه پیدا نمود و در این راستا متقاضیان از طریق شماره 09111112004 می‌توانند دیدگاه‌ها، انتقادات و پیشنهادات خود را مستقبماً با موسس آموزشگاه در میان بگذارند .

آموزشگاه رانندگی هنگام بعد از اتمام مراحل اخذ گواهینامه نیز جهت یادگیری آن دسته از عزیزانی که میخواهند رانندگی را در تمامی شرایط سخت، برفی بارانی، رانندگی در شب ،رانندگی طولانی مدت و رانندگی در جاده های بین شهری و برون شهری فرا بگیرند برنامه ریزی آموزشی خاص ارائه می نماید.

موفقیت و سربلندی متقاضیان در تمامی مراحل زندگی آرزوی ماست و ثبت نام از متقاضیان اخذ گواهینامه در این آموزشگاه جزو افتخارات خود می‌دانیم و از حسن اعتماد شما کمال تشکر و قدردانی را می نماییم.

کلاس دوره تئوری

کلاس دوره تئوری، مجهز به وایت‌بورد هوشمند

کلاس دوره تئوری

پیشخوان مدیریت و حسابداری

پیشخوان ثبت‌نام و تعیین جلسات

پیشخوان ثبت‌نام و تعیین جلسات


درباره آموزشگاه رانندگی هنگام سخن مدیر

 

نام کاربری

 

رمز عبور

   

آموزشگاه رانندگی هنگام


ثبت‌‌نام

مدیریت آموزشی

شرایط و مدارک

دانشنامه

آرشیو

درباره ما

تماس با ما


نشانی: تهران، ميدان رسالت، خيابان هنگام، نبش خیابان بهار

تلفن: ٧٧٢٠٩۴۴۵ - ٧٧٢٠٩۴۴۶ (۰۲۱)

پست الکترونیک: info@hengam.info

 

© ۱۴۰۳ کلیه حقوق برای آموزشگاه رانندگی هنگام محفوظ است.

هرگونه کپی برداری از مطالب و محتوای این وب‌‌سایت بدون مجوز کتبی نقض قانون حمایت از تولیدکنندگان محتوای اینترنتی می‌‌باشد و تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

طراحی و توسعه: گروه ریزسامانه‌‌های نمادیس| پایگاه آموزش مجازی رانندگی| عضو طرح سامانه مدیریت هوشمند آموزشگاه رانندگی