کاربر میهمان ( ورود ) | ثبت‌‌نام میهمان  | راهنما  دوشنبه، ۲۵ تیر‌‌ماه ۱۴۰۳ | Monday, July 15, 2024
 
 
سامانه ثبت‌ نام مدیریت آموزشی مربیان مدارک آزمون مطالب
 

سخن مدیر آموزشگاه رانندگی هنگام

بسمه تعالی

سلام علیکم

از اینکه آموزشگاه رانندگی هنگام را جهت دریافت گواهینامه انتخاب نموده اید صمیمانه تقدیر و تشکر می نماییم. آموزشگاه رانندگی هنگام با بیش از دو دهه تجربه در بحث آموزش و آزمایش پذیرای شما متقاضیان عزیز می باشد.

برابر قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی یک هنرجو می بایست مراحل زیر را جهت اخذ گواهینامه پایه ۳ سپری نماید.

ابتدا مدارک ثبت نام را تهیه و پس از صدور برگه معاینه پزشکی به یکی از پزشکان که لیست ان در اموزشگاه نصب می باشد جهت انجام معاینات پزشکی مراجعه نماید. سپس ۸ جلسه دو ساعته کلاس تئوری ‌‌(۱۶ ساعت) را در سالن اموزش این مرکز به کمک مدرسان موسسه راهگشا وابسته به راهور ناجا سپری میگردد. در صورت اتمام کلاسهای ایین نامه وفنی ۱۲ جلسه ۲ ساعته آموزش عملی رانندگی (۲۴ساعت)، توسط یکی از مربیان آموزشی بسته به انتخاب ساعت توسط متقاضی برگزار میگردد که مجموعا ۴۰ ساعت اموزشی به صورت منظم و به دور از کسر ساعت آموزشی برنامه ریزی میگردد. سپس می‌بایست مدارک را جهت صدور کاردکس و آماده‌سازی برای آزمون آیین نامه و آزمون عملی شهر تحویل آموزشگاه بدهید.

هر متقاضی ابتدا می بایست آزمون آیین نامه را شرکت و پس از اخذ قبولی نسبت به آزمون عملی شهر اقدام نماید.

پس از قبولی در هر دو آزمون پرونده ثبت نهایی گردیده و ارسال قبولی در سیستم توسط افسران مستقر در آموزشگاه صورت گرفته و مدارک جهت صدور گواهینامه به راهنمایی و رانندگی ارسال می گردد.

کلاس های آموزش آیین نامه معمولاً بعد از ظهرها و در ساعت های ۲ بعدازظهر تا ۹ شب برنامه ریزی می گردد و همچنین کلاس های آموزش رانندگی از ساعت ۶ صبح تا ۲۱ شب با نظر هنرجو قابل برنامه ریزی می باشد.

آموزش عملی رانندگی با خودروهای پراید تیبا و ساینا که مورد تایید راهنمایی رانندگی می باشند صورت گرفته و خودرو های آموزشی مربیان به صورت ماهانه مورد بازدید قرار گرفته و ایرادات احتمالی برطرف می گردد و به صورت ماهانه جهت رفع نواقص و افزایش کیفیت آموزشی جلسات مربیان با مدرسان کارآزموده برقرار و نسبت به افزایش کیفیت آموزشی به صورت مداوم مورد تاکید این آموزشگاه قرار دارد.

آموزشگاه نیز از ۷ صبح تا ۲۰ شب آماده خدمات رسانی به متقاضیان دریافت گواهینامه جهت ثبت نام، دریافت کلاس عملی شهر، ثبت نام در آزمون های رانندگی آیین نامه و رانندگی و... می باشد .

متقاضیان محترم پس از سپری نمودن مراحل اخذ گواهینامه و انشالله قبولی در آزمون ها گواهینامه شما به درب منزل شما پست می گردد.

آزمون های آیین نامه و عملی شهر روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۷ صبح با تعیین و هماهنگی قبلی جهت ثبت نام در آزمون ها صورت می گیرد.

هنرجو فقط یک بار در هفته مجاز به شرکت آزمون آیین نامه و عملی شهر می باشد و در صورت مردودی در آزمون آیین نامه با پرداخت هزینه مصوب به حساب راهور می‌تواند مجدداً در آزمون‌آیین‌نامه شرکت نماید و همچنین در صورت مردودی آزمون عملی شهر چنانچه افسر آزمایشات کلاس عملی شهر را تشخیص دهد میبایست پس از گذراندن کلاس آموزش عملی تکمیلی و با پرداخت هزینه های مصوب به حساب راهور می‌تواند در آزمون مجدد شهر شرکت نماید.

تجربه نشان می دهد هرچقدر میزان آموزش افزایش یابد احتمال بروز تصادفات کاهش یافته و سرمایه شما و خودرو شخصی شما در بروز حوادث احتمالی حفظ می گردد. مستحضر باشید کسانی که می خواهند رانندگی ایمنی را تجربه کنند این تعداد کلاس های آموزشی برای آنها کافی نیست و می توانند اگر تمایل به آموزش رانندگی حرفه ای در شرایط گوناگون از جمله رانندگی در جاده های بین شهری و حتی درون شهری و بزرگراه ها ،آزادراه‌ها ، سراشیبی ها ، وحتی رانندگی در چند ساعت از روز را تجربه کنند با قبول مقررات میتوانند بعد از اخذ گواهینامه به مدیریت آموزشگاه مراجعه نمایند.

این آموزشگاه از کیفیت آموزشی بالایی برخوردار بوده به همین دلیل هنرجویان می توانند چنانچه از مربیان خود و نحوه آموزش آنها راضی نیستند تا قبل از جلسه سوم شهر نسبت به تغییر مربی اقدام نمایند.

جهت دریافت گواهینامه با توجه به بخشنامه های راهنمایی رانندگی فعلاً تا صدور دستورالعمل جدید دیگر نیاز به کارت پایان خدمت و یا هرگونه گواهی اشتغال به تحصیل نمی باشد.

امسال متولدین ۱۳۸۱ میتوانند یک روز بعد از تاریخ تولد خود در سال ۱۳۹۹ اقدام به ثبت نام جهت اخذ گواهینامه نمایند.

مدیریت آموزشگاه رانندگی هنگام در خدمت تمامی متقاضیان دریافت گواهینامه بوده و سعی می نماییم با برنامه ریزی آموزشی دقیق و با رعایت صرفه و صلاح هنرجویان محترم نسبت آموزش اصولی به شما عزیزان اقدام نماییم.


مدیر اموزشگاه

ابراهیم قرچه ای


درباره آموزشگاه رانندگی هنگام سخن مدیر

 

نام کاربری

 

رمز عبور

   

آموزشگاه رانندگی هنگام


ثبت‌‌نام

مدیریت آموزشی

شرایط و مدارک

دانشنامه

آرشیو

درباره ما

تماس با ما


نشانی: تهران، ميدان رسالت، خيابان هنگام، نبش خیابان بهار

تلفن: ٧٧٢٠٩۴۴۵ - ٧٧٢٠٩۴۴۶ (۰۲۱)

پست الکترونیک: info@hengam.info

 

© ۱۴۰۳ کلیه حقوق برای آموزشگاه رانندگی هنگام محفوظ است.

هرگونه کپی برداری از مطالب و محتوای این وب‌‌سایت بدون مجوز کتبی نقض قانون حمایت از تولیدکنندگان محتوای اینترنتی می‌‌باشد و تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

طراحی و توسعه: گروه ریزسامانه‌‌های نمادیس| پایگاه آموزش مجازی رانندگی| عضو طرح سامانه مدیریت هوشمند آموزشگاه رانندگی